4 comments on “Potęga Słów

 1. Działam, cały czas działam…każdego dnia krok do celu. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem i wiosenny termin wygląda bardzo realnie, ale na pewno coś jeszcze ukaże się wcześniej.
  Dzięki za Słowo.

 2. Kazo on -

  @Karolluz – święte słowa – nie sposób się nie zgodzić.

  Damian – bardzo dobrze ważysz słowa – i to czuć, że są one szczere. Nieś dalej ten message. I nie każ za długo czekać ludziom, którzy chcą poczuć „siłę słów, które łączą nas” :). Bless ya brada!

 3. karolluz on -

  Czasami przekazanie czegoś oczywistego jest bardzo trudne, bo z reguły uważamy to za oczywiste, czyli po prostu o tym wiemy więc po co coś komplikować. O oczywistościach zapominamy na co dzień, o oczywistościach takich jak wiara, nadzieja, miłość, szacunek do drugiego człowieka. Po prostu to wiemy. Jednak kto się do tego stosuje ? Niby wszystko jest takie banalne, jesteśmy uważani za banalnych artystów. Tylko skoro to jest coś banalnego to dlaczego ktoś inny o tym nie napisze czy zaśpiewa ? Najlepiej jest coś po prostu wytknąć… Nie dajmy się i twórzmy dalej !

 4. Uwielbiam wszystkie teksty utworów ComeYah, a większość znam na pamięć 🙂 Brakuje tylko, bardzo brakuje tej dobrej energii z koncertów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Be cool and play nice. You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × five =