Potęga Słów

Słyszałem już różne opinie na temat moich tekstów, dla jednych mówią o niczym ponad to co oczywiste, dla innych to odzwierciedlenie tego co czują gdzieś w środku. I te wszystkie opinie to dla mnie nagroda – i te pochlebne i te które moje słowo krytykują.

Ja osobiście nie trawię i nie tracę czasu na wsłuchiwanie się w piosenki które pisane są na zlecenie. Które nie mają żadnego połączenia z autorem starającym się opisać emocje o których nie ma pojęcia. Jesteśmy nachalnie zarzucani takimi oszustwami. Dlatego błagam poddawajcie wszystko pod swoja własną ocenę – czy to że coś zwraca Waszą uwagę, że zaczynacie to nucić, o tym myśleć to zasługa artysty i tego co ze sobą przyniósł w swoim przekazie? Czy może tego że słyszycie tę samą piosenkę po raz setny w tym tygodniu?

Co nie znaczy że w radiu nie puszczają bardzo dobrych popowych kawałków 🙂

Wszystkie teksty napisane i opublikowane przez mnie do tej pory dostępne na teksty.org lub na tekstowo.pl

Dorzucam jeszcze mój ulubiony filmik mówiący o tym jak zmienia się Siła przekazu gdy Słowa użyte są w odpowiedni sposób:

4 odpowiedzi na „Potęga Słów”

 1. Działam, cały czas działam…każdego dnia krok do celu. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem i wiosenny termin wygląda bardzo realnie, ale na pewno coś jeszcze ukaże się wcześniej.
  Dzięki za Słowo.

 2. Kazo

  @Karolluz – święte słowa – nie sposób się nie zgodzić.

  Damian – bardzo dobrze ważysz słowa – i to czuć, że są one szczere. Nieś dalej ten message. I nie każ za długo czekać ludziom, którzy chcą poczuć „siłę słów, które łączą nas” :). Bless ya brada!

 3. karolluz

  Czasami przekazanie czegoś oczywistego jest bardzo trudne, bo z reguły uważamy to za oczywiste, czyli po prostu o tym wiemy więc po co coś komplikować. O oczywistościach zapominamy na co dzień, o oczywistościach takich jak wiara, nadzieja, miłość, szacunek do drugiego człowieka. Po prostu to wiemy. Jednak kto się do tego stosuje ? Niby wszystko jest takie banalne, jesteśmy uważani za banalnych artystów. Tylko skoro to jest coś banalnego to dlaczego ktoś inny o tym nie napisze czy zaśpiewa ? Najlepiej jest coś po prostu wytknąć… Nie dajmy się i twórzmy dalej !

 4. Mi

  Uwielbiam wszystkie teksty utworów ComeYah, a większość znam na pamięć 🙂 Brakuje tylko, bardzo brakuje tej dobrej energii z koncertów…

Dodaj komentarz

Search

Categories