Lord I pray!

Pozdrawiam!!!

Nawet jeśli dzień nie zsyła zbyt przyjaznych zdarzeń, zawsze zostaję na tej samej drodze. Zwolnię, ominę, przeczekam i jadę dalej swoją drogą.

Dobro zawsze nad złem!

Tak, widzę bardzo dużo akcji która przeczy temu o czym śpiewam, widzę ludzką obłudę, widzę brak świadomości, widzę że jesteśmy często zamknięci jak orzechy w skorupkach. Tak. Tak jest, ale proces przemian już się zaczął i spotykam na swojej drodze mnóstwo ludzi świadomych. Tych którzy nie pragną więcej niż im potrzeba, tych którzy mówią i potwierdzają to swoim działaniem. Wystarczy że ja tego chcę, i Ty tego chcesz – jest nas dwoje :), a może gdzieś obok jest jeszcze ktoś?

Dobro zawsze nad Złem!

Nie dla religii, nie dla władzy, nie dla polityków, organizacji i nie wiem czego jeszcze, ale dla nas samych. Nie wiem jak Wy ale ja mam naprawdę dość przeciągania mnie to w jedną, to w drugą stronę, bo nie jestem po żadnej – jestem po swojej stronie, po stronie ludzi. Tych co chcą tak niewiele – życia w harmonii i spokoju, życia w którym świat materialny i duchowy to jedno. W którym Brat nie czyha na Brata z nadzieją że uda mu się na nim coś przyciąć. Światło nas prowadzi!

„Lord I pray, please never let me loose my way!”

Dodaj komentarz