Wracam do Domu, wracam do siebie…

Odwiedziliśmy 11 miast w całej Polsce!

Razem D’Roots Brothers podróżowaliśmy na zachód, północ i południe żeby spotkać się z ludźmi którzy przychodzili nas posłuchać i razem z nami przeżyć nasz występ. Nagrywać płytę to jedno, ale móc poczuć to na bezpośrednich spotkaniach to już inny wymiar. Tak wiele ważnych dla mnie słów które jasno dają mi do zrozumienia że to co robię ma dla Was wielką wartość.

Ekipa- będę to powtarzał w nieskończoność jest integralną częścią SyjonFam. Dzięki dla mojej Madzi za cały wysiłek jaki włożyła przy organizacji i ogarnięciu tej trasy. Dzięki genialnym muzykom jakimi są D’Roots Brothers, dzięki Monice za ogarnięcie sklepu i często również ochroniarstwo na biletach. Rzec można DreamTeam 🙂

Już w Sobotę 22 listopada o godz. 20 w kinie LOT w Świdniku koncert zamykający trasę, a jednocześnie otwierający nowy etap mojego życia. Bilety wyprzedane, jest pięknie – Wracam do Domu!

 

3 odpowiedzi na „Wracam do Domu, wracam do siebie…”

 1. Aga

  Była MOC!!! Mogłabym Was słuchać BEZ KOŃCA! Fantastyczne bujanie, a teksty? Mam wrażenie, jakby ktoś po prostu wyjmował myśli z mojej głowy:) Uwielbiam artystów, którzy piszą dla siebie. To się czuje. Wielkie dzięki za wczoraj. Jamajka w głowie, Jamajka w sercu, dziękuję za wspaniałą energię!

 2. Kalinka

  Niestety nie miałam okazji słuchać Ciebie na żywo ale płyta z Twoją muzyką towarzyszy mi przez ostatni miesiąc od świtu do nocy. Te utwory dają mi mega energię i za to bardzo Ci dziękuję.

 3. Sławek

  Dziękuję za piękne chwile.
  Pozdrowienia z Sosnowca,
  Sławek

Dodaj komentarz

Search

Categories