2 thoughts on “Powstanie

  1. K. says:

    Kiedy pierwszy raz usłyszałam piosenkę „Cienka linia” w audycji radiowej, od razu przy pierwszym refrenie miałam łzy w oczach… ta piosenka tak bardzo prawdziwa, uderzająca w samo sedno powszechnej emigracji… bardzo dobrze wiem, co znaczy, kiedy połowa rodziny wyjeżdża, kiedy widujesz swoich najbliższych raz w roku, gdy nie możesz cieszyć się z przebywania z bliskimi, patrzeć na rozwój nowego pokolenia, bo ono dorasta gdzieś tam na wyspach… to prawda, że strasznie cienka ta linia… dziękuję autorowi piosenki za to, że porusza trudne, ale ważne tematy, które niestety są bliskie wielu osobom.
    Z niecierpliwością czekam na płytę;) bo Twoja Twórczość, oprócz refleksji i zadumy, przynosi też wiele pozytywnych emocji:) oby więcej takich utworów!:)

  2. Kazo says:

    super muzyka i super obraz – powiem szczerze, że całkiem wzruszający, i wcale bym nie powiedział, że przesłodzony, czy przekombinowany, bo takie opinie gdzieś widziałem też na YT pod klipem, czy FB. do mnie trafiają Twoje słowa. wydaje mi się, że każdy człowiek chciałby być bliżej takiego świata – normalnego, będącego blisko natury, celebrującego codzienność i zwyczajne rzeczy – to przecież jest sens życia. miłość, spokój, harmonia – wszystko inne to dodatek. obecnie taki obraz dla współczesnych ludzi to coś drugoplanowego. nie ma co jednak szukać winnych takiemu stanowi rzeczy. dobrze, że poruszasz takie sprawy, może młodym słuchaczom da to trochę do myślenia, bo obecnie na naszej rodzimej scenie coraz mniej dobrej muzyki z przesłaniem (bez bycia wtórnym). niech Ci wiatr wieje w żagle Syjon 😉

Dodaj komentarz